ChronoGym

Cimnastik branşının, çocukların fiziksel gelişimlerini destekleyebilecek ve tüm spor branşlarını içinde barındıran tek spor branşı olduğu bilinmektedir. Bu yüzden uzmanlar tarafından 7 yaşına kadar yapılması gereken tek spor branşının jimnastik olduğu söylenmektedir.

Yeni nesillerin daha sosyal daha aktif ve daha hareketli olması gerektiği inancıyla yola çıkan Chrono Gym, otoritelerce kabul edilen “sağlıklı yaşam için her yaşta spor” hareketinin öncülüğünü yaparak sporun bir yaşam biçimi haline dönüşmesinin önemini vurgulamaktadır.

Sizlerde uzman antrenörlerimiz eşliğinde çocuklarınızın spor yaparken hem eğlenmelerini hem de gelişimlerini görmek isterseniz Chrono Gym’e gelin.

Haftalık Program

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
11:00 - 12:00 Kapalı BabyGYM - BabyGYM - - -
14:00 - 15:00 Kapalı - - - - 3-5 Yaş Gurubu 3-5 Yaş Gurubu
15:30 - 16:30 Kapalı - - - - 5-7 Yaş Gurubu 5-7 Yaş Gurubu

Rezervasyon

ChronoGym için rezervasyon

Yukarıda verdiğiniz iletişim bilgileri ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ile Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca her türlü ticari iletişim kapsamında, özellikle tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla tarafımızca kullanılmasını, saklanmasını ve paylaşılmasını onaylamış olursunuz.


Eposta: info@chronostation.com

Telefon: 0 312 225 22 99

Adres: Angora Caddesi 209/29 Beysupark Yaşam Merkezi 06680 Çayyolu / Ankara

ChronoStation mekan tasarım ve bakımı
Kahraman Mimarlığa aittir.
ChronoStation bir GK Kuruluşudur.ChronoStation bir GK Kuruluşudur.