ChronoStation PT Studio

Organizasyonlarımız

ChronoKids

Kulübümüz Ankara’nın en prestijli yaşam alanlarının tam ortasında bulunan Beysupark Yaşam Merkezi’nde 3.

Devamı Rezervasyon Formu

Doğum Günü

Sizi ve misafirlerinizi ferah parti alanlarımızda, beraber belirleyeceğimiz ikramlarımız ile ağırlarken, süslenmiş oyun alanlarında uzman ekibimiz çocuklarınıza hizmet verecektir.

Devamı Rezervasyon Formu

Eğitim Kurumları

Eğitim Kurumlarımıza Milli Bayram Kutlamaları, Eğlenceli Eğitim-Öğretim Faaliyetleri, Okuma Bayramı, Yıl Sonu Gösterileri ve günlük gezi, tanışma partileri, karne partisi ve yaz okulu gibi etkinlikleriniz için yıl boyunca ev sahipliği ve eğitim kurumlarımıza çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Devamı Rezervasyon Formu

Brunch

Özel günleri, veli toplantıları, altın günlerinde Brunch keyfinizi ferah ve geniş alanlarımızda isterseniz hafta içi isterseniz hafta sonu sizlere hizmet veriyoruz.

Devamı Rezervasyon Formu

Yaz Okulu

4 dönemden oluşan yaz okulumuzda; sportif ve sanat aktiviteleri, atölye çalışmaları, animasyonlar, geziler ve ChronoStation’ın oyun alanlarında doyasıya eğlenceye davet ediyoruz.

Devamı Rezervasyon Formu

Alan Kiralama

ChronoStation’ın temiz, güvenli, geniş, ferah veli oturma alanları ve 0 – 12 yaş grubuna hitap eden, Mini Kasaba, Minik Dünya, Top Havuzu, Trafik Alanı ve Disko gibi oyun alanlarından, özel günlerinizde faydalanmak ve misafirlerinizi kendi istediğiniz gibi ağırlamak için size özel alan kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Devamı Rezervasyon Formu

ChronosCafe

ChronoStation Aile Yaşam Kulübü’nde açık ve kapalı alanları bulunan cafemiz de günlük ziyaretlerinizde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken, menüsünde yer alan, kendi mutfağımızda itina ile hazırlanmış faklı lezzetleri tadabilir, Cumartesi-Pazar günleri özel rezervasyonlu kahvaltı şöleni eşliğinde aile toplantılarınızı veya çeşitli kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

Devamı Rezervasyon Formu

Günlük Girişler

Avrupa'dan konsepti ve işleyişi ithal edilmiş yalnızca çocukların yaşadığı Mini Kasaba ile çocuklar gerçek şehir hayatını oyunlar eşliğinde yaşarken, 0-3 yaş bebekler için özel hazırlanmış hem pedogojik hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine destek olan Minik Dünya ve 3- 12 yaş arasındaki çocuklar için özel olarak hazırlanmış, uzay konseptli interaktif oyuncakları, trambolinleri, dev kaydırakları ve mini futbol sahası ile Top havuzu, trafik ışıkları ve trafik levhaları ile arabalar ve scooterlar desteklenmiş Trafik Alanı ile hizmet vermekteyiz.

Devamı Rezervasyon Formu